תיקון מזגנים מכל הסוגים של כל היצרנים

הקיץ הוא העונה בה המזגן עובד שעות נוספות ולכן טכנאי המזגנים עובדים במהלך התקופה מהבוקר ועד הלילה. אתר Airo מציע לכם שירות תיקון מזגנים איכותי באזור המרכז והשרון. טכנאי מזגנים מוסמך יגיע אליכם לטפל בכל תקלה. חשוב מאוד להסביר לטכנאי את מקור התקלה כי במקרים רבים אפשר לפתור אותה בשיחה טלפונית. כן, מומחה מיזוג אוויר אמין יוודא קודם כל אם הוא יכול לעזור לכם מרחוק ללא עלות.

תיקון מזגנים

תיקון מזגנים מכל הסוגים

כך תזמינו נכון את השירות

קודם כל החלו מבדיקת מחירון בלתי תלוי של תיקון מזגנים. בדקו למשל כמה יעלה לכם ביקור טכנאי וכמה תעלה עבודת החלפת מזגנים. לאחר שהבנתם את טווח המחירים, אתם יכולים ליצור קשר עם טכנאי מזגנים. תמיד עדיף ליצור קשר עם אחד שנמצא באזור בו אתם נמצאים. מאשר להזמין בעל מקצוע שייקח לו זמן רב להגיע. קחו בחשבון שעלות הזמנת מומחה מחוץ לשעות העבודה, היא גבוהה יותר. מעטים הם המקרים בהם יש צורך בהזמנת מומחה מעבר לשעות העבודה הרגילות. יחד עם זאת, ישנם מומחי תיקון מזגנים שלא לוקחים תוספת תשלום. מדובר בטכנאים שיכולים להגיע רק בשעות הערב כי הם עסוקים במהלך היום.

תיקון מזגנים מרחוק

הידעתם שקריאות רבות לטכנאי נעשות שלא לצורך בגלל שאנשים לא מבינים איך לתפעל את השלט? כן. הם לוחצים על האופציה הלא נכונה על השלט ואז או שחם מידי בבית או שפשוט לא מרגישים את השפעת המזגן. טכנאי איכותי יבדוק שאכן לא מדובר בתקלה מסוג זה. הוא יעזור לכם לפתור אותה מרחוק, כאמור, ללא כל עלות מצדכם. אם הטכנאי מנסה לעשות זאת, אל תפרשו זאת כחוסר רצון להגיע אלא להפך, כתודעת שירות גבוהה במטרה למנוע מכם תיקון מזגנים שלא לצורך בזבוז כסף.

תוודאו מהי העלות לפי שאתם נותנים אור ירוק לתיקון

סביר להניח שראיתם יותר מפעם אחת את התכנית יצאת צדיק של חיים הכט. בין היתר הוצגו לא אחת שם טכנאים לא ממש אמינים. בכל תחומי בעלי המקצוע תמיד תמצאו אחד שקובע מחיר מסוים או שלא דואג להציג אותו מראש ללקוח, ולבסוף דורש מחיר מופרז. מי שנמצא בסיכון הגדול ביותר ליפול למלכודת מסוג זה הם נשים מבוגרים וקשישים. הטכנאים מפעילים את הטריק הזה במיוחד עליהם. כמו כן, חשוב מאוד להשגיח על עבודת תיקון מזגנים. כלומר לא לעזוב את האזור בו הטכנאי עובד עד גמר העבודה. כך תמנעו את האפשרות שהוא ימציא תקלות.

אחריות על העבודה

כדאי ורצוי לדרוש אחריות מלאה על העבודה ורצוי בכתב. לא אחת קורה שהטכנאי מטפל בתקלה, אבל היא חוזרת באשמתו. במקרה כזה, על מנת שלא יהיה עליכם להזמין פעם נוספת שירות תיקון מזגנים, כדאי לדרוש כתב אחריות על העבודה. יחד עם הכתב יש לדרוש קבלה, אחרת לא תהיה לכם כל הוכחה שקיבלתם שירות מאותו טכנאי מזגנים.

תמיד לשירותכם

יש לכם שאלות בנושא תיקון מזגנים? רוצים לדעת כמה תעלה לכם התקנת מזגן מיני מרכזי? מתלבטים באיזה מותג מזגנים הכי כדאי לרכוש? אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר. אנו נשמח לייעץ לכם לגבי כל שאלה בנושא. אנו מאמינים שתודעת שירות היא אחד הדברים המשמעותיים ביותר בתחום בעלי המקצוע. שביעות הרצון שלכם כלקוחות חשובה לנו. אנו מספקים לא רק שירות תיקונים אלא גם שירות התקנת מזגנים בכל אזור המרכז והשרון תוך כדי הקפדה על התקנה בטיחותית. אין דבר שחשוב לנו יותר מאשר התקנה בטוחה של המזגן בין אם מדובר בתהליך שמבוצע בקומת קרקע או בקומה 20 של מגדל מגורים.