הקיץ הישראלי מביא עימו את השמש הקופחת ויש להיערך אליו מראש, ולהשקיע בפתרונות מיזוג שישמרו עליכם צוננים ורגועים בימים לוהטים. שמירה על תנאי טמפרטורה נוחים בחללים גדולים היא מאתגרת, ויש לבחון כל מקרה על פי גופו, ולהתאים עבורו את שיטת האוורור והמיזוג המתאימה. בין אם אתם עומדים לפני קנייה או  השכרת מחסן גדול, רכישת מבנה חדש למפעל, או שיפוץ ושדרוג מבנה קיים, יש להקדיש תשומת לב לבחירה נכונה של אמצעי המיזוג המתאימים.

 

מאווררי ענק

 

לא בכל חלל גדול ניתן לשמור בצורה אפקטיבית על טמפרטורה נוחה באמצעות התקנת מזגנים. למשל כאשר מדובר בחללים גדולים פתוחים, כמו סככות, חממות, מסעדות, משתלות ומוסכים, מזגן לא יעשה עבורכם את העבודה. במקרים כאלו ניתן, לעומת זאת, להשתמש במאווררי ענק, שיפחיתו את עומס החום, יניעו את האוויר וימנעו התחממות יתירה. מאווררי ענק יכולים לעמוד על הרצפה, על עמוד, או להיתלות על קיר, תקרה או קורה, בהתאם לתנאים הקיימים בשטח.

 

מצנני אוויר

 

מצנני אוויר הם אמצעי קירור יעיל במיוחד עבור חללים גדולים פתוחים, והם מסוגלים להנמיך את הטמפרטורה בטווח של עד חמש עשרה מעלות. מצנני אוויר פועלים בשיטה של הזרמת אוויר דרך מים, כך שהאוויר מתקרר והמכשיר מייצר בריזה נעימה וצוננת. מצנני האוויר הם ניידים, התקנתם פשוטה וקלה, הפעלתם נוחה וניתן להזיזם בקלות ולמקמם בכל נקודה על פי הצורך.

 

מערפלי מים

 

מערפלי מים הם מאווררים המשיבים אוויר ומתיזים טיפות מים זעירות. טיפות המים מצננות את האוויר, מרעננות את התחושה של מי שעובר ליד המערפל, ומייצרות תחושת קרירות נעימה. מערפלי מים מתאימים במיוחד לאירועים הנערכים בחוץ בימי הקייץ, אך כיוון שמדובר בהתזת מים, פיתרון זה לא תמיד מתאים.

 

מזגנים

 

כאשר מדובר בחללים גדולים סגורים כגון מחסנים להשכרה בפתח תקווה, חיפה או כל ישוב אחר בארץ, תכנון נכון של מערכות מיזוג האוויר ייתן לכם את המענה הטוב ביותר לשמירה על טמפרטורה נעימה. בכדי שהמיזוג יהיה אופטימאלי יש לפנות לבעלי מקצוע מנוסים, שיתאימו את עוצמת המזגנים ואת מיקומם לתנאי החלל. בנוסף, בכדי לשמור על הטמפרטורה הנעימה באולם גם כאשר יש תנועת אנשים פנימה והחוצה, ניתן להוסיף מסכי אוויר בדלתות הכניסה והיציאה, שימנעו מן האוויר הצונן לזלוג החוצה, ומאוויר לוהט להיכנס פנימה.

 

מגוון פתרונות

 

כפי שוודאי הבנתם, קיימים מגוון פתרונות למיזוג חללים גדולים, ולכל חלל גדול יש את הפיתרון שיתאים עבורו. בכדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר, יש לפנות לחברה ותיקה ואמינה בעלת ניסיון בתחום מיזוג אוויר. מומחי המיזוג המקצועיים יבדקו את תנאי החלל, וימליצו לכם על שיטת המיזוג המתאימה ביותר. חשוב לבחור בחברה או בעל מקצוע מנוסים ואמינים, שזוכים לביקורות טובות מלקוחות, ויכולים לתת לכם מגוון רחב של פתרונות ושיטות למיזוג האוויר.התקנת המזגנים צריכה להיעשות בידי אנשי מקצוע מוסמכים בלבד, וכמו כן, כדאי לדרוש אחריות למערכות המיזוג.

Recent Posts