עבודות גבס למזגן מיני מרכזי (הנמחת תקרה)

כידוע, על מנת להתקין מזגן מיני מרכזי, יש צורך בהזמנת מומחה לביצוע הנמחת תקרה למזגן מיני מרכזי. טכנאי מזגנים לא מספקים שירות זה אלא מומחי עבודות גבס. המחיר מחושב לפי מטר. אנו לא מספקים עבודות גבס אך ממליצים לבחור דרך אתר "שיפוצים פלוס" מומחה עבודות גבס להתקנת מזגן מיני מרכזי.

עבודות גבס למזגן מיני מרכזי

עבודות גבס למזגן מיני מרכזי

מהו טווח המחירים?

  • 250-350 למטר הוא טווח המחירים, פחות או יותר, בתחום הזה כולל שפכטל וצבע שנדרש לביצוע לאחר התקנת התקרה.
  • שימו לב: לא כל מומחה עבודות גבס נותן הצעות לפי מטר. לרוב הוא ירצה להגיע אליכם הביתה על מנת לבדוק את השטח ולתת הצעת מחיר כללית שאינה מחושבת לפי מטר.

ובכל זאת, כמה תעלה הנמחת תקרה למזגן מיני מרכזי?

הכל תלוי בשטח הדירה. אם ניקח למשל דירה  4 חדרים שגודלה יהיה בין 90-100 מטר, ויהיה צורך לבצע את ההנמחה במסדרות, באמבטיה וחדר השירות –  העלות יכולה להיות בין 3500-5500 ₪. קחו את המחיר כערבות מוגבל כי הצעה מדויקת ניתן לקבל רק לאחר בדיקה בשטח.

מה אפשר לשלב כאשר מבצעים את העבודה?

ספוטים – מן הסתם יהיה צורך לעשות עבודות חשמל במקום כלומר להעביר את נקודות התאורה מהתקרה למשטח הגבס. אפשר להתקין ספוטים תאורה צפה או תאורה רגילה. מה שנוח לכם. כמובן שגם העבודה הזו משפיעה על המחיר.

נישה לסלון והמטבח –  על מנת שיהיה פיזור טוב של אויר, יתכן ויהיה צורך להתקין נישה עם פתחים לטובת מיזוג המטבח והסלון. מדובר כאן בעוד כמה מטרים של גבס שצריך לקחת בחשבון כאשר מזמינים עבודות גבס למגן מיני מרכזי.

המומלצים של Airo

כאמור, אנו נשמח לתת לכם המלצות על מומחה הנמחת תקרה למזגן מיני מרכזי. אם אתם גרים עוברים לבניין משותף, ניתן לקבל הצעת מחיר לכן הבניין בהנחה. כך תוכלו להוזיל את העלות הגבוהה שכרוחה במעבר לדירה חדשה. זקוקים לייעוץ, יש לכם שאלות על עבודות גבס? צרו קשר ונקשר אתכם עם מומחה אמין בנושא. מומחה בעל ניסיון רב בתחום עבודות גבס למזגן מיני מרכזי בפרט ועבודות גבס בכלל.