כל טכנאי מזגנים שמכבד את עצמו זקוק לסט של כלי עבודה איכותיים, שישמשו אותו בלי לתת מרחב תמרון לחוק מרפי. זה אומר שהם חייבים לשמור על סטנדרטים גבוהים של יעילות ולבצע כל עבודה ברגע שנזקקים להשתמש בהם. אף טכנאי לא מעוניין להגיע לבצע עבודה מסוימת ולהיתקל במבוי סתום בדמות כלי עבודה שאינו מספיק איכותי לביצועה או אחד שהחליט להתקלקל בדיוק בזמן הלא נכון. באופן פרטני, כלי עבודה נטענים שעובדים באופן אלחוטי ומשתמשים בסוללה נטענת מהווים אופציה נוחה עבור כל טכנאי מזגנים שצריך לבצע עבודות בכל מיני סוגים של מבנים ומקומות.

 

כלים לתיקון והתקנת המזגן

 

טכנאי מזגנים משתמש בכלי עבודה נטענים לצורך התקנת המזגן התיקון שלו. הם יעילים במיוחד מעצם כך שהם אלחוטיים, ובפרט כאשר הגישה לשקע החשמל במקום קשה או מסורבלת. את הסוללה ניתן להחליף בכל עת בסוללה חלופית שניתן לשאת בתיק הנשיאה. בין הכלים ניתן למצוא בין היתר מברגה, סוללות, מטען סוללות, תיק נשיאה, פטישון ומקדחות.

 

מברגה ואימפקט

 

במברגות מסוגים שונים טכנאי מזגנים משתמש בכל התקנה, פירוק ותיקון של המזגן. מדובר בכלי הבסיסי ביותר ואין אפשרות לתפקד בלעדיו. הכלי החשוב והיעיל הזה חייב להיות זמין כל העת ולא כדאי להתפשר על האיכות שלו.

 

מקדחה ופטישון

 

בעת התקנה של מזגן, ובפרט כאשר מדובר במזגן חדש במיקום בקיר שבו לא היה מזגן קודם לכן, יש להשתמש בפטישון או במקדחה איכותית על מנת לחצוב בקיר. גם במקרה הזה מדובר בכלי חשוב עבור הטכנאי. כאשר מדובר רק בתיקון של המזגן, הוא אינו צריך לרוב לקדוח או לחצוב, אבל בכל הקשור להתקנה – מדובר בכלי בסיסי למדי.

 

שמירה על ניידות

 

כמובן שהכלים הנטענים אינם יעילים כאשר נגמרת הסוללה ואין עם הטכנאי באותה עת מטען סוללות או סוללות חלופיות. מסיבה זאת טכנאי מזגנים מקצועי חייב להחזיק מספר סוללות חלופיות ברכב. זה חשוב בפרט כאשר יוצאים ליום עבודה ארוך ועוברים בין מוקדי עבודה רבים, ואין באמת זמן להטעין או אפשרות לקחת כל סוג של ריזיקה. בתיק הנשיאה אפשר לקחת את כל הכלים הרלוונטיים לביצוע העבודה הנקודתית ובכך לשמור על ניידות וקלילות בתנועה ובעבודה.

 

רכישה של חבילת מוצרים משתלמת

 

טכנאי מזגנים המעוניין לצאת לדרך ולעשות את העבודה הטובה ביותר, כדאי שירכוש מותגים איכותיים שיספקו את הצרכים שלו לטווח ארוך. בחנויות נבחרות ניתן למצוא מארזי מוצרים הכוללים את רוב או את כל כלי העבודה הנטענים שאותם הוא צריך. באופן הזה ניתן לחסוך בעלות הכלים מבלי להתפשר על איכותם.

 

Recent Posts