עם הקיץ החם שהתרגש ובא עלינו כבכל שנה, עולה קרנם של המזגנים, המאפשרים למתן את עומס החום, ולייצר טמפרטורות נעימות בבתים, משרדים ומוסדות. טכנולוגיות מיזוג האוויר מתפתחות ללא הרף, ומאמרנו יעסוק בהתפתחויות האחרונות בתחום.

 

יעילות אנרגטית

 

בנוסף לחיסכון בעלויות, טכנולוגיות המיזוג החדישות מאפשרות התייעלות אנרגטית, ובכך מונעות בזבוז אנרגיה ופליטת מזהמים וחום מיותרת.

 

  • אינוורטר – מערכות מיזוג הפועלות בטכנולוגיית אינוורטר חוסכות אנרגיה, בזכות יכולתו של המדחס לשנות את עצמת פעולתו, מה שמאפשר שמירה על טמפרטורה יציבה בחלל מבלי שהמזגן נכבה ונדלק שוב ושוב. תפוקת המדחס משתנה בהתאם לטמפרטורה, מבלי לעצור את פעולת המזגן, ומבטלת תופעות של גלי חום וקור המוכרות לנו ממזגנים בטכנולוגיות ישנות.
  • VRF – טכנולוגית מיזוג אוויר VRF מאפשרת מיזוג של חללים שונים לטמפרטורות שונות, יחד עם פעולה רציפה של המזגן כמו במזגני אינוורטר. ההבדל בין מזגן אינוורטר למזגן VRF הוא שטכנולוגיית VRF מאפשרת התאמה אישית של הטמפרטורה בכל חלל. בעוד שמזגני אינוורטר מאפשרים בקרה ושליטה על טמפרטורה זהה בכל החללים. טכנולוגיית VRF מאפשרת לכם לקבוע טמפרטורה אידיאלית בכל חדר, על פי הצורך.
  • חימום מים – חידוש נוסף בתחום טכנולוגיות המיזוג הוא שימוש באנרגיית המזגן לחימום דוד המים, מערכות AQUA AIR של תדיראן כבר עושות שימוש בטכנולוגיה זו.

 

שליטה מרחוק

 

בזכות תקשורת אינטרנט אלחוטית, WI FI , ניתן לשלוט ולבקר פעולתן של מערכות מיזוג מרחוק. במערכות מיזוג מתקדמות אתה יכול להפעיל את המזגנים ולווסת את הטמפרטורה בבית בכל עת, כך שכשתגיע לבית הטמפרטורה כבר תהיה נעימה ונוחה. ניתן לתכנן ולתזמן מראש את הפעלת מערכות המיזוג, וכן ניתן לשלוט על פעולתן מרחוק, כולל הפעלה, כיבוי, הגדרת טמפרטורה רצויה, וקבלת נתונים .

 

חיסכון בעלויות, דיוק, פעולה שקטה, והתאמה אישית

 

טכנולוגיות המיזוג החדשות מאפשרות שליטה טובה יותר על הטמפרטורה בחדרי הבית, ובנוסף, אם בחרתם במערכת מיזוג VRF, תוכלו להשיג טמפרטורה שונה בכל חדר. מערכות המיזוג החדשות כמו אינוורטר ו VRF מספקות טמפרטורה יציבה, ופעולה שקטה יותר של המדחס. יעילותן האנרגטית של מערכות המיזוג החדישות מאפשרת חיסכון בעלויות, ולכן גם אם המזגנים המתוחכמים יקרים יותר, העלות מתקזזת עם החיסכון בהוצאות החשמל.

 

לזרום עם הקדמה

 

הקץ לחדרים לוהטים, שעד שהמזגן מספיק לקרר אותם נשמתך פורחת, וסוף לגלי החום והקור עם הפסקת פעילות המדחס והפעלתו מחדש. מערכות המיזוג החדישות מאפשרות לך לשמור על טמפרטורה יציבה, ולשלוט בטמפרטורת החדרים מרחוק, כך שכשתגיע לביתך בתום יום עבודה עמוס, הבית יחכה לך קריר ונעים. כמו כן, מערכות המיזוג החדישות מאפשרות שמירה על טמפרטורה אידיאלית עבור כל אחד מבני הבית, באמצעות הגדרת טמפרטורה רצויה בכל חדר בנפרד. הוסיפו לכך את החיסכון האנרגטי, ואת הפחתת הפגיעה בסביבה, והרי לכם פיתרון אידיאלי לשמירה על טמפרטורה קרירה בבית בימות הקיץ.

Recent Posts