טכנאי מזגנים בתל אביב (תיקון כל סוגי המזגנים של כל היצרנים)

המזגן לא מפסיק לטפטף? זקוקים לשירות מילוי גז מזגנים? הזמינו טכנאי מזגנים בתל אביב דרך אתר Airo. מומחה תיקון מזגנים יגיע אליכם לטפל בכל סוג תקלה, לא לפני שהוא יבדוק האם הוא יכול לעזור לכם מרחוק על מנת לחסוך לכם כסף (העזרה ללא עלות). במקרים רבים אין צורך בהזמנת טכנאי מכיוון שמדובר בהפעלה לא נכונה של המזגן. רגע לפני שאתם מזמינים טכנאי מיזוג אוויר, כדאי לכם לדעת את הדברים הבאים.

 

טכנאי מזגנים בתל אביב

טכנאי מזגנים בתל אביב

עובדים קשה בקיץ

חודשי יולי-אוגוסט, הן עונת השיא של טכנאי המזגנים בכל רחבי הארץ הם עובדים מסביב לשעון. יחד עם זאת, בשנים האחרונות היו כמה קיצים פחות חמים ולכן היו פחות תקלות. ככל שחם יותר, כך משתמשים יותר במזגן ולכן יש סיכוי גדול יותר שהוא יתקלקל. הביקוש הינו גדול ולכן לא תמיד תמצאו טכנאי מזגנים בתל אביב שיגיע מהרגע להרגע. אם אתם מזהים תקלה קלה בסתיו או בחורף, כדאי להזמין כבר אז מומחה תיקון מזגנים גם כי בחורף הזמינות גבוהה יותר וגם כי אם לא תטפלו בתקלה בזמן, היא עלולה להתפתח לתקלה גדולה יותר בהמשך.

טכנאי מזגנים בתל אביב שגם מתקין מזגנים

בחורף, לטכנאים יש פחות תיקונים. מה שהם מתעסקים בו הוא בעיקר התקנת מזגנים. חשוב מאוד לדאוג לטכנאי שמקפיד על בטיחות ונמנע מלעשות קומבינות שמקצרות לו את זמן ההתקנה כמו גם את כספו של הלקוח. התקנה לא בטוחה יכולה לעלות לכן ביוקר. למשל בחלק מהמקרים יש להתקין מזגן עם חיזוק מהצד השני של הקיר. במקרים אחרים אפשר להתקין אותה עם ברגים באותה שיטה שתולים מדף. התקנה בשיטה שלא מתאימה עלולה לגרום לקריסתו של המזגן ופגיעה בעוברים והשבים ברחוב. כמו כן, קומבינות של התקנת 2 מזגנים על תושבת אחת – הינה מסוכנת מאוד.

שירות מילוי גז מזגנים

אחת התקלות הנפוצות שבהם מטפלים טכנאי מזגנים בתל אביב היא דליפת גז או פשוט מחסור בגז. שירות זה ידוע גם בתור החלפת גז מזגנים למרות שהמינוח לא מדויק. הגז שנמצע בשימוש כיום הוא R410. הוא נחשב לגז ירוק וידידת לסביבה. במזגנים ישנים מצוי בשימוש גז אחר, R22, שנחשב למזיק לאוזון. אין לתת לטכנאי מזגנים לא מקצועיים או לא מנוסים לבצע עבודה זו. טכנאי מנוסע ידע שאסור למלא R22 במזגן ישן ולהפך. מילוי הגז היא עבודה מסוכנת בעקבות הלחץ של הגז ולכן חשוב מאוד שטכנאי מנוסה יבצע זאת.

שירות במרכז ובשרון

כאמור ניתן להזמין טכנאי מזגנים בתל אביב ובכל אזור המרכז והשרון דרך אתר Airo. הטכנאי שיגיע אליכם יהיה בעל תודעת שירות גבוהה מכיוון שזהו אחד הנושאים הכי חשובים במיוחד כאשר מדובר בתהליך מורכב של התקנת מזגן מיני מרכזי בגורד שחקים. אבל גם כאשר מדובר בתיקון תקלה, יהיה באפשרותכם לקבל שירות איכותי. כאמור, הטכנאי ינסה לעזור לכם לפתור קודם כל את התקלה מרחוק ורק אחר כך, כשלא יהיה ספק שיש צורך בשירותו, הוא יגיע עד אליכם.