אין ספק שבקיץ קשה להעביר דקה בבוקר ובערב ללא הפעלת מזגן. דרך אתר Airo ניתן להזמין שירות טכנאי מזגנים ברמת השרון לביצוע כל סוגי העבודות כולל מילוי גז מזגנים, וגם התקנה. הטכנאי שלנו פעיל בשטח מאז תחילת שנות ה 90. השירות ניתן לכל סוגי המזגנים מכל היצרנים ומכל החברות. להזמנות ומידע נוסף אתם מוזמנים ליצור קשר גם בסופי שבוע וחגים.

טכנאי מזגנים ברמת השרון

טכנאי מזגנים ברמת השרון

איתור ראשוני של הבעיה

במקרים רבים, אפשר לחסוך כסף על הזמנת שירות תיקון מזגנים ברמת השרון אם קודם כל בודקים האם יש בעיה בשלט. לא אחת אנשים שמו תכנית לא נכונה למזגן, למשל שמו על מצב אוורור במקום קירור ולא הבינו למה חם להם כאילו הם באפריקה. פניה למומחה מיזוג אויר יכולה לפתור את התקלה מרחוק ללא שום עלות. אגב, לפעמים באמת מדובר בתקלה בשלט ולא במזגן כך שאפשר להחליף פשוט את השלט.

טכנאי מזגנים ברמת השרון לביצוע התקנות

הידעתם שאפשר לרכוש יחידות מיזוג אוויר, מכל הסוגים גם דרך טכנאים? למעשה הם מציעים מידי פעם מבצעים. אתם יכולים להרוויח גם שירות התקנת מזגנים וגם רכישת מזגן מבלי לצאת מהבית. הטכנאי יבין את הצרכים שלכם, כמו גם את התקציב וירכוש בעבורכם את המזגן האידאלי.

חשוב מאוד: לבקש קבלה על המזגן כדי לראות שהוא באמת רכש אותו בעבורכם בעבור המחיר שהוא הציג. כמו כן, לפעמים הטכנאי פשוט מקזז את המחיר מעלות ההתקנה אבל גם זו יכולה להיות דרך להציג את המבצע.

החלפת מזגן ישן בחדש

גם במקרה זה אפשר להשיג הנחה על רכישת מזגן חדש. אם יש לכם מזגן מעל 8-10 שנים כל טכנאי מזגנים ברמת השרון שמוזעק אליכם לא בפעם הראשונה, ימליץ לכם להחליף אותו. לפעמים התיקון פשוט לא היה משתלם לכן. מה גם שהדגמים החדשים הם לא רק ידידותיים יותר לסביבה אלא גם יבזבזו לכם חשמל. אתם הרי יודעים שחשבון החשמל של כולם מזנק במאות אחוזים בקיץ עקב שימוש בחשמל ובמיוחד כאשר מדובר בווילות או דירות גדולות בהן מורכבים מזגנים בכל חדר. קחו זאת בחשבון.