טכנאי מזגנים בפתח תקווה והסביבה

שירות טכנאי מזגנים בפתח תקווה כולל גם התקנת מזגנים ומילוי גז מזגנים. אם המזגן מטפטף, ריח רע יוצא ממנו או שאתם מרגישים שהוא לא מקרר –  צרו קשר ואנו נשלח אליכם טכנאי ותיק ומנוסה שנותן שירות באזור משנות ה 90. מומחה תיקון מזגנים בפתח תקווה שמוזמן דרך אירו, יברר על אודות התקלה דרך הטלפון על מנת לברר אם אפשר לסייע לכם מרחוק. במידה ולא נפתרה כך התקלה, הוא ידע לפתור את התקלה. אנו עושים זאת, כי במקרים רבים, אין באמת צורך בהזמנת מומחה מיזוג אוויר מכיוון שמדובר בהפעלה לא נכונה.

טכנאי מזגנים בפתח תקווה

טכנאי מזגנים בפתח תקווה

סטנדרטים גבוהים של שירות

אם אתם צופים אדוקים של התכנית יצאת צדיק, אתם בוודאי מודעים לכך שלא מעט בעלי מקצוע מרמים לקוחות. הטכנאי של Airo, הינו בעל מקצוע איכותי ומיומן שמקפיד על תודעת שירות גבוהה כולל הקפדה על התעדכנות בכל החידושים בתחום ע"י השתלמויות, הגינות ומחר הוגן. לפני שאתם מזמינים שירות טכנאי מזגנים בפתח תקווה, אנו מאוד ממליצים לבדוק את טווח המחירים המקובל בשוק לפחות ב 2 אתרים שונים כדי שאף אחד לא יעבוד עליכם.

טכנאי מזגנים בפתח תקווה כולל התקנה

בקיץ, רוב טכנאי המזגנים עסוקים בתיקון מזגנים ואילו בחורף, כאשר המזגנים נמצאים פחות בשימוש, הם מספקים עבודות התקנת מזגנים. אבל אין זה אומר שאי אפשר להזמין שירות זה בקיץ. לא יודעים איזה מזגן כדאי לרכוש? לא יודעים איפה. דברו עם הטכנאי שלנו, הוא ישמח לרכוש אותו בעבורכם ולהתקין אותו בדירה, העסק או המשרד שלכם בהתאם לצרכים שלכם. אנו מקפידים על התקנה בטוחה ללא שום פשרות בנושא.

טיפים לתחזוקת מזגן

  • ניקיון – כמו בכל תחום אחר בחיים, כך גם בנושא תחזוקת מזגנים, חשוב להקפיד על ניקיון כדי לשמור על התקינות. בקיץ הפקידו לנקות את הפילטרים פעמיים בחודש.
  • היפטרו מהמזגן הישן – הוא לא ידידותי לסביבה וגם שורף לכם יותר חשמל מהמזגן החדש, כמו גם מתקלקל יותר. המזגנים החדשים היום הרבה יותר עמידים וטובים, זאת יאמר לכם כל טכנאי מזגנים בפתח תקווה בפרט ובארץ בכלל.

 

להזמנת שירות תיקון מזגנים בפתח תקווה, אתם מוזמנים ליצור קשר בכל עת. השירות ניתן 24 שעות ביממה בכל אזור המרכז והשרון.