טכנאי מזגנים במרכז (כולל שירות התקנה)

המזגן לא מפסיק לטפטף בתוך הבית? אתם שומעים רעש חריג בכל פעם שאתם מפעילים אותו? ובכן הגיע הזמן לאתר טכנאי מזגנים במרכז. דרך Airo ניתן להזמין שירות תיקון מזגנים איכותי כולל התקנה. כל מה שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטים באתר או ליצור קשר טלפוני. מומחה מיזוג אוויר יבדוק את מהות התקלה וקודם כל ינסה לזהות האם אפשר לפתור אותה מרחוק. במידה ולא, הוא יגע אליכם. השירות ניתן בכל אזור המרכז, כולל ביישובי וערי השרון. הזמנתם טכנאי ואתם מחכים שהוא יגיע? עד אז, אתם מוזמנים לקרוא את הטיפים הבאים:

טכנאי מזגנים במרכז

טכנאי מזגנים במרכז

1. ריח רע הוא סימן לבעיה – אם בכל פעם שאתם מפעילים את המזגן שלכם, אתם מריחים ריח לא נעים, יכול להיות שישנה הצטברות של עובש. קודם כל בדקו את הפילטרים. חשוב מאוד לנקות אותו לפחות פעם בחודש ואפילו יותר בתקופת הקיץ. מצטבר עליהם המון אבק. בכל אופן, העובש יכולה להצטבר גם בתוך גוף המזגן. אם אינכם יודעים כיצד לפרק את גוף המזגן בזהירות כאשר מדובר במזגן ישן, רצוי להזמין טכנאי מזגנים במרכז לביצוע הניקוי. על הדרך הוא יעשה לכם טיפול עונתי למזגן. כלומר יבדוק האם יש תקלות נוספות.

2. טפטוף לא בהכרח מחייב הזמנת תיקון מזגנים – אם המזגן מטפטף בתוך הדירה, לא בהכרח מדובר בתקלה. לפעמים הבעיה היא פשוט סתימה בצינור. מה שעליכם לעשות הוא לנשוף בתוך הציור ולבדוק האם יש גורם סתימה. במידה והמזגן עדיין ממשיך לטפטף בבית, הזמיני טכנאי מזגנים בתל אביב.

3. התקנת מזגנים בפרויקטים חדשים – לא כל אחד יודע זאת, אבל אם קניתם דירה חדשה, ואתם מתכננים להתקין מזגן בכל חדר, זה בלתי ישים בבניינים משותפים. מדוע? כי מותר להתקין את הגוף החיצוני אך ורק במקום אחד, מסתור הכביסה. לכן, בפרויקטים כאלה צריך להתקין מזגן מיני מרכזי. חשוב מאוד להתייעץ אם מומחה מיזוג אוויר בנושא הזה על מנת לדעת מאיזה חברה כדאי לקנות מזגן ומה העלות שלו. קחו בחשבון שחלקי חילוף של מזגן כזה יקרים מהרגיל ולכן עדיף לרכוש מזגן איכותי יותר ולדאוג שיש לו אחריות כמה שיותר ארוכה.

4. טכנאי מזגנים במרכז שהוא גם מומחה להתקנה – לא כל טכנאי מזגנים הוא בהכרח מומחה להתקנה. חשוב מאוד להתקין על מומחה שמנוסה בתחום ויותר מהכל, חשוב לדאוג שהוא מקפיד על בטיחות ללא קומבינות כמו התקנת 2 גופים על אותה תושבת, או הוזלת העלות ע"י התקנה זולה יותר. הבטיחות היא מעל לכל. התייעצו אם הטכנאי גם לגבי מיקום המזגן בבית על מנת להפיק את המקסימום מהמזגן שלכם

5. מזגן חדש הינו חסכוני יותר – רוצים לחסוך בחשבון החשמל שלכם? החליפו את המזגן הישן בחדש. הם שקטים וחסכוניים יותר. התייעצו בנושא עם טכנאי מזגנים במרכז. הוא יתאים את המזגן לצרכים שלכם.