טכנאי מזגנים בחריש

המזגן לא מקרר או לא מחמם? מתכננים לרכוש מזגן חדש ולהתקין אותו? בשביל זה אנחנו כאן. דרך אתר Airo ניתן להזמין טכנאי מזגנים בחריש אשר מתמחה בכל סוגי המזגנים כולל התקנה. העיר הולכת ומתפתחת, רחובות ושכונות נבנות כל שבוע ובכל דירה ופרויקט יש צורך בהתקנת יחידת מיזוג מיני מרכזית. להזמנת שירות תיקונים והתקנות –  אנחנו כאן.

טכנאי מזגנים בחריש

טכנאי מזגנים בחריש

לפעמים הבעיה היא רק בשלט

לא אחת קורה, לאחר הזמנת שירות טכנאי מזגנים בחדרה, למשל, שהלקוח היה בטוח שיש בעיה במזגן עצמו. אבל הסתבר שהבעיה היא בכלל בשלט. בחלק מהמקרים היה צריך להחליף אותו בעוד שבאחרים, בעל הדירה פשוט לא הפעיל אותו בצורה נכונה. לכן אנו קודם כל נשאל אתכם שאלות בטלפון כדי לנסות אם אפשר לתקן את התקלה מרחוש.

טכנאי מזגנים בחריש שמגיע בזריזות

שירות התיקונים וההתקנות שלנו, מבוסס באזור השרון כך שאתם יכולים לצפות להגעה מהירה של שירות תיקון מזגנים בחריש. הטכנאי שלנו פועל באזור השרון החל מתחילת שנות התשעים. הוא מיומן בפתירת כל סוגי התקלות, של כל המזגנים ושל כל היצרנים. לא משנה אם מדובר בקיץ או חורף, שבץ או חג. אם יש לכם בעיה במזגן שלא סובלת דיחוי –  פשוט צרו קשר והטכנאי יהיה בדרך אליכם.

התקנת מזגן מיני מרכזי בפרויקט חדש

כידוע, חריש היא עיר שניתן לרכוש בה דירות במחירים מוזלים עקב סבסוד המדינה. לכן זוגות צעירים בוחרים לגור בה. יחד עם זאת, לא כולם מודעים לתקנות המאשרות התקנת הגוף החיצוני של המזגן רק באזור הכביסה. מה שאומר שאין ברירה אלא להתקין מזגן מיני מרכזי בבית. בחלק מהמקרים אפשר לשים גוף נוסף אבל לא ניתן להתקין מזגן נפרד לכל חדר. וכך זוגות נאלצים להוסיף עוד כמה אלפי ₪ לטובת מזגן מסוג זה. עלות התהליך כולל התקנת מזגנים, נעה בין 10-30 אלף ₪ וזה תלוי בסוג המזגן.

להזמנת שירות טכנאי מזגנים בחריש, ניתן להשאיר גם פרטים באתר. אנו נשמח לתת לכם ייעוץ במקרה צורך ללא עלות. כאמור, אנו מספקים שירות זה עם ניסיון של מעל ל 20 שנה בכל אזור השרון וגם המרכז.