טכנאי מזגנים בגבעתיים

המזגן לא נדלק? מרגישים שהוא עושה רק רוח מבלי לקרר? אותם אתם זקוקים לעולם מילוי גז מזגנים או שמדובר בתקלה אחרת. טכנאי מזגנים בגבעתיים מבית Airo, ישמח לבדוק את התקלה מרחוק ובמקרה הצורך להגיע אליכם לטפל בבעיה. צרו קשר בכל עת לייעוץ, הזמנת תיקון מזגנים בגבעתיים או התקנה.

טכנאי מזגנים בגבעתיים

טכנאי מזגנים בגבעתיים

כמה דברים שכדאי לדעת

לא תמיד יש צורך להזמין תיקון מזגן. לפעמים מדובר בכמה תקלות פשוטות שאפשר לטפל בהם לבד וכן לחסוך כסף על הזמנת טכנאי מזגנים בגבעתיים. לדוגמא:

צינור סתום –  לפעמים הנזילה במזגן נגרמת בגלל צינור סתום. הגורם יכול להיות לכלוך ואבק. נשפו לתוך הצינור על מנת להסיר את החסימה. כמו כן, נוהגים למחזר את מי המזגן ע"י הצבת דלי מתחת לצינור, במידה והדלי התמלא ולא רוקנתם אותו, גם זה יכול לגרום לסתימת הצינור.

פילטרים שלא נוקו זמן רב –  כל טכנאי מזגנים בגבעתיים יודע שפילטרים שלא נוקו זמן רב הם אחד הגורמים לתקלות במזגן. הציבו אותם תחת זרם מים, יבשו והחזירו למקומם. בקיץ מומלץ לנקות אותם פעם בחודש כי אז המגן עובד שעות נוספות. פרט לכך שימוש במזגן עם פילטרים מלוכלים זה לא ממש בריא.

טכנאי מזגנים בגבעתיים לביצוע התקנות

התקנת מזגנים היא פעולה שלא צריך לקחת בקלות ראש. חשוב להזמין טכנאי איכותי שלא מחפש לעשות קומבינות ולעשות. יש לבחור בדרך ההתקנה הבטוחה ביותר שעליה ממליץ הטכנאי. לפעמים ישנם כמה אלטרנטיבות כמו הצבת  מזגן על הרצפה (על גומיות) איכות המבנה והחומר משפיעים במידה רבה על אופן ההתקנה.

כמה עולה להתקין מזגן מיני מרכזי?

עלות ממוצעת של מזגן מיני מרכזי היא פחות או יותר 3000-4000 כולל עבודות גבס. מה שיכול להשפיע על המחיר היא כמות החדרים בבית ואורך הצנרת הנדרשת להתקנה. כאשר אתם יוצרים קשר עם טכנאי מזגנים בגבעתיים, כדאי לתת לו כמה שיותר פרטים על מנת שיהיה באפשרותו להתאים לתת לכם הצעת מחיר מדויקת.

 

להזמנת שירות תיקון או התקנה יחידות מיזוג אוויר מכל הסוגים, אתם מוזמנים ליצור קשר. השירות ניתן גם בשעת לא שגרתיות.