התקנת מזגנים מכל הסוגים של כל היצרנים

עוברים לדירה חדשה? החלטתם להחליף את המזגן הישן והלא ידידותי לסביבה בחדש? דרך אתר Airo ניתן להזמין שירות התקנת מזגנים מכל הסוגים כולל מזגן מיני מרכזי. טכנאי מזגנים ותיק ומיומן המספק שירות במרכז ובשרון יגיע אליכם ויבצע התקנה בטיחותית ואיכותית מכל בחינה. לא יודעים איזה מזגן לרכוש? אתם מוזמנים להתייעץ עם הטכנאי שלנו ואם תרצו הוא יוכל לרכוש אותו בעבורכם ולא רק להתקין אותו.

התקנת מזגנים

התקנת מזגנים

התקנה יעילה

לא אחת קורה שמזגנים לא מותקנים במקומות אופטימליים כך שהתוצאה של מיזוג האוויר רחוקה מלהיות אפקטיבית. מומחה תיקון מזגנים יגיע אליכם, יבדוק את הבית, העסק או כל חלל אחר למטרת התקנת מזגנים וימליץ לכך על המקום האידאלי ביותר בהתאם לצרכים שלכם ולסוג המזגן. כאשר חושבים על התקנה צריך לקחת בחשבון גורמים שונים כמו למשל המקום בו נמצאים אנשים ברוב שעות היום. למשל התקנת מזגן מול מקום ישיבה אינה מומלצת שכן ישיבה ישירות מולו יכולה להוביל לעיניים יבשות. הרי מזגן הוא לא מאוור, הוא לא נועד לקירור הגוף באופן ישיר אלא למיזוג החלל.

התקנת מזגנים בדגש על בטיחות

כאשר תזמינו טכנאי דרך Airo, יהיה באפשרותכם לקבל מומחה ששם דגש על בטיחות בהתקנה. בלי קומבינות. לכל סוג מבנה יש שיטת התקנה משלו. למשל יש מבנים שאפשר להתקין בהם מזגנים עם ברגים ארוכים שמחוזקים מהצד השני של הקיר. במקומות אחרים אין צורך לחיזוק מאחורי הקיר. נכון זה יכול לפגוע במראה הפנימי, אבל לפעמים אין כל ברירה אחת, וזה תקף למבנים שהבטון בהם לא מספיק חזק לשיטה אחרת. כמו כן, שיטות התקנת מזגן הכוללות כמה גופים חיצוניים על תושבת אחת, גם היא נחשבת לקומבינה שאף טכנאי מזגנים שמעריך את עצמו וחושב על בטיחות לקוחותיו, לא יעז לעשות.

חשוב לדעת: התקנה בפרויקטים חדשים

זוגות רבים שקונים דירה, מתכננים להתקין מזגן נפרד בכל חדר. מה שרבים לא יודעים הוא שחלות תקנות אחרות על פרויקטים חדשים של בניינים משותפים. את הגוף החיצוני ניתן להתקין אך ורק במקום אחד, במסתור כביסה. ולכן בהרבה מקרים אין בררה אלא להתקין מזגן מיני מרכזי בדירה מכיוון שבאותו מסתור כביסה, אין מקום יותר מאשר לגוף אחד. ישנם פרויקטים יוצאי דופן בהם ניתן להתקין יותר מגוף אחד. חשוב מאוד לברר במעמד חתימת החוזה מה הנוהל לגבי תהליך התקנת מזגנים. חלקם יציעו לכם לעבוד עם חברה שמספקת שירות להם. מומלץ לבצע השוואת מחירים מול טכנאים בלתי תלויים.

נשמח לייעץ לכם

זקוקים לעצה לגבי רכישת מזגן או שאתם מעוניינים לדעת יותר על תהליך התקנת מזגנים? צרו קשר ובהקדם טכנאי יחזור אליכם על מנת לענות לכם על כל השאלות. המזגן שלכם התקלקל? זקוקים לתהליך מילוי גז מזגנים? ניתן לפנות גם בנושאים הללו ולקבל שירות. ניתן להזמין שירות תיקונים לכל סוגי המזגנים ע"י טכנאי עם וותק של יותר מ 20 שנה שעבר את כל הקורסים הדרושים ומקפיד לבצע השתלמויות באופן קבוע לפי הצורך כך שהוא מסוגל לטפל גם במזגן הישן ביותר וגם במזגן החדש ביותר.